EN
23.03.2022, 08:41 Wersja do druku

Szczecin. Premierowa „Motyla noga” w sobotę w Pleciudze

W sobotę, 26 marca o godz. 11 w Teatrze Pleciuga premiera spektaklu „Motyla noga” w reż. Roksany Miner. Kolejny spektakl w niedzielę o godz. 11.

Zuza najbardziej na świecie pragnie dorosnąć. Stać się piękna, kolorowa i oglądać świat z góry. Tylko jak tego dokonać, skoro wszystkie desperackie próby przemiany w motyla spaliły na panewce? Mówią, że to kwestia czasu, ale czekanie wcale nie jest łatwe, szczególnie jeśli jest się małą, pokraczną gąsienicą. Ale czy przypadkiem czas nie płynie szybciej, kiedy ma się przy boku przyjaciela? W dodatku tak osobliwego jak Ziuta, żuk gnojowy, który nie rozstaje się ze swoją kulką kupy?

Sztuka „Motyla noga!” to ciepły, rozśpiewany spektakl dla najmłodszych, przemycający w prostej, humorystycznej historii wstęp do wiedzy o przyrodzie. To opowieść o wytrwałości w spełnianiu marzeń, o przyjaźni i o tym, że warto doceniać małe rzeczy, które dzieją się tu i teraz.

Spektakl dla dzieci od lat 4

*

fot. Karolina Machowicz

Również w niedzielę o godz. 13.00 

„ZUZU I LULU”, reż. Kasia Majewska, Edyta Niewińska - Van der Moeren

Spektakl dla dzieci od 2 lat.

Urocza opowieść o dwóch lalkach, które bawią się, uczą i psocą wraz z dziećmi.

Kilka prostych dźwięków może przenieść nas w zupełnie inny świat...

Mała Iga uwielbia bawić się swoimi lalkami: Zuzu i Lulu. Nie wie jednak, że te dwie sympatyczne zabawki ożywają, gdy tylko spuści je z oka! Zuzu i Lulu to przyjaźnie nastawione do rzeczywistości lalki, którer chcą Was zabrać w świat swoich niezwykłych przygód.

Uwaga!

27 marca (niedziela) – godz. 14.15

Specjalny spektakl „Zuzu i Lulu” dla dzieci z Ukrainy. Wstęp wolny.

Spektakl bez bariery językowej.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne