EN

5.03.2022, 10:04 Wersja do druku

Szczecin. Koncert charytatywny dla Ukrainy. Mnóstwo artystów na scenie Zamku Książąt Pomorskich

Inne aktualności

Wielu szczecińskich artystów z różnych placówek kultury i nie tylko zjednoczyło się w jednym celu - by pomóc Ukrainie. Z tej okazji na Zamku Książąt Pomorskich zorganizowany zostanie koncert charytatywny, a wszystkie zebrane pieniądze przekazane będą Ukrainie. Pisze Aleksander Stanuch w „Gazecie Wyborczej - Szczecin”.

W sobotę na Dużym Dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbędzie się specjalny koncert charytatywny pt. "Dla Ukrainy", podczas którego zbierane będą pieniądze na pomoc Ukrainie. Wydarzenie będzie trwało praktycznie przez cały dzień. Będą występy teatralne, koncerty, ale także strefa zabaw dla dzieci.

Szczecin pomaga Ukrainie

Agresja Rosji w stronę Ukrainy nie ustaje. Nie ustają również wszelkie akcje pomocowe organizowane na terenie Szczecina. Już w sobotę o godz. 12 na Zamku Książąt Pomorskich rozpocznie się wydarzenie pt. "Dla Ukrainy". Najpierw gości po zamkowych dziedzińcach oprowadzi Tomasz Wieczorek, a pół godziny później będzie można obejrzeć pierwsze występy grup z lokalnych teatrów, a także muzyków.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Koncert charytatywny dla Ukrainy. Mnóstwo artystów na scenie Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Szczecin” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Aleksander Stanuch

Data publikacji oryginału:

04.03.2022

Wątki tematyczne