EN
24.02.2022, 12:25 Wersja do druku

Szczecin. "Kobieta zagrożona..." na scenie CK Krzywy Gryf

fot. mat. organizatora

W piątek, 25 lutego , Centrum Kultury Krzywy Gryf oraz Teatr Współczesny w Szczecinie zapraszają na spektakl muzyczny "Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi".

Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi - autoironiczny stand up/koncert/szoł stworzony przez aktorkę i perkusistę. Wcielają się w rolę niespełnionych artystów z wielkimi ambicjami, czyli pozostają sobą. Maria i Kuba oddadzą wszystko za odrobinę Waszego uwielbienia. Po paru latach spędzonych w piwnicy, gdzie pracowali nad nowym materiałem muzycznym i marzyli o spotkaniu z publicznością, wychodzą na świat, by olśnić go swoimi hitami. Brzmią dziwnie znajomo. Może to pierwszy, a może ostatni koncert w ich życiu. Afirmacyjne szoł nieporadności wykonane ze skandalicznym brakiem obciachu!

Maria i Kuba na co dzień kryją się po salach Teatru Współczesnego, tym razem zagoszczą na wielkiej scenie Centrum Kultury Krzywy Gryf.

Występują: Maria Dąbrowska (aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie) oraz Kuba Fiszer (szczeciński perkusista m.in. Big Fat Mama, Chorzy, Chango)

Współpraca dramaturgiczna: Jakub Skrzywanek Kierownictwo muzyczne: Piotr Klimek

🗓 25 lutego 2022 (piątek), godz. 19:00 (start około godz. 20:00)

🐲 Centrum Kultury Krzywy Gryf

🌋 ul. Kolumba 5 (wejście D, 1 piętro), Szczecin

🎟 BILETY: 30 PLN - na wejściu


Źródło:

Materiał nadesłany