30.03.2021, 09:02 Wersja do druku

Szczecin. Dofinansowanie od Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej

ZOT dla artystów z zachodniopomorskiego

Nowa inicjatywa Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej we współpracy z Ośrodkiem Teatralnym Kana, zakłada przede wszystkim wsparcie twórczych inicjatyw artystów zamieszkałych lub wywodzących się z województwa zachodniopomorskiego.

Program kierujemy również do grup artystycznych naszego województwa lub współpracujących z artystami zachodniopomorskimi.

Przeznaczamy 25 tysięcy złotych z budżetu Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej, by wspierać artystyczne poszukiwania w tym trudnym dla sztuki czasie, a także wspólnie uczestniczyć w tym, co ważne i potrzebne.

Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie to nie rozwiązuje problemu systemowego niedofinansowania potrzebnych i ważnych artystycznie przedsięwzięć, ale z pewnością jest szansą na zrealizowanie własnych pomysłów i idei. Nie bez znaczenia przy tym jest fakt, że zapewniamy również wsparcie techniczne i przestrzenne.

Dofinansowanie otrzyma 4-5 podmiotów, a oceny ich dokona niezależna Komisja powołana przez Zarząd ZOT-u. Zachęcamy Was do składania wniosków. Niech to będzie nasz skromny ukłon w Waszą stronę i wyraz ogromnego szacunku dla tego czym się w swoim życiu zajmujecie.

Z pozdrowieniami teatralnymi,

Zarząd Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej

Iwona Konecka, Maciej Ratajczyk, Dariusz Mikuła, Krzysztof Gmiter, Marek Kościółek.

Pliki do pobrania

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne