EN

7.07.2020, 08:40 Wersja do druku

Szczecin. Opera na Zamku rozpoczyna sprzedaż biletów na nowy sezon

Inne aktualności

Po kilkumiesięcznej przerwie Opera na Zamku wznawia sprzedaż biletów na spektakle. Od dziś (wtorek) można kupować bilety na przedstawienia we wrześniu i październiku. Od 1 września sprzedawane będą bilety na wydarzenia do końca roku, a najpóźniej od 3 listopada do końca sezonu.="#anchorlink">

Zasady sprzedaży biletów

W teatrze obowiązują i będą obowiązywać nowe zasady, wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa.

Sprzedaż obejmuje tylko połowę miejsc na widowni. Teatr zachęca do kupowania biletów online poprzez stronę www.opera.szczecin.pl (ale możliwe jest kupowanie biletów w kasie). Rezerwacja biletów odbywa się wyłącznie telefonicznie: w dziale marketingu (tel. 91 43 48 106 – od poniedziałku do piątku od 10 do 14) i w kasie opery (tel. 91 43 48 104 oraz 91 43 48 106, od wtorku do czwartku od 12 do 17). Zarezerwowane bilety należy opłacić w ciągu siedmiu dni od dokonania rezerwacji, ale nie później niż 21 dni przed wydarzeniem. Kasa opery czynna jest w lipcu i sierpniu od wtorku do czwartku od 12 do 17.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Opera na Zamku rozpoczyna sprzedaż biletów na nowy sezon. Co w repertuarze?

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Szczecin” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

ps

Wątki tematyczne