EN

15.04.2021, 09:53 Wersja do druku

Szczawno Zdrój. Warsztaty muzyczne w chrześcijańskim duchu Stowarzyszenia Musa Dei

Tej wiosny, w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawie-Zdrój odbędą się warsztaty muzyczne organizowane przez stowarzyszenie MuzaDei. Wydarzenie skierowane jest do osób, które chcą szlifować swoje umiejętności muzyczne pod okiem profesjonalistów. Warsztaty zaplanowane są na 7-9 maja z udziałem m.in. twórców zespołu New Life’m.

Stowarzyszenie MuzaDei jest organizatorem wielu wydarzeń związanych z muzyką oraz krzewieniem kultury chrześcijańskiej. Do tradycji przeszły już warsztaty muzyczne, które od pierwszej edycji były wspierane przez zespół New Life’m. To artystyczne wydarzenie od lat gromadzi fanów zespołu oraz ludzi z zamiłowaniem poświęcających się muzyce. – Warsztaty to wspaniała inicjatywa, ponieważ zrzeszają one ludzi z całej Polski, po to, aby razem dzielić się przeżyciami muzycznymi oraz pasją do muzyki – mówi Angelika Sowa, jedna z uczestniczekpoprzedniej edycji. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w urokliwym teatrze w Szczawie-Zdrój, który od 30 lat przyciąga wybitnych artystów goszcząc ich podczas międzynarodowych festiwali muzycznych.

– Warsztaty artDei to odpowiedź na zapotrzebowanie wielu środowisk: doświadczonych artystów oraz młodych, zdolnych twórców chcących zdobywać umiejętności na najwyższym poziomie. Wydarzenie jest przestrzenią do wymiany doświadczeń muzycznych i artystycznych. Uczestnicy warsztatów mogą wzajemnie się od siebie uczyć, inspirować i realizować swoje pasje – mówi prezes stowarzyszenia MuzaDei Andrzej Dubiel.

Z programu warsztatów mogą skorzystać zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z twórczością muzyczną, poszukujące swojej własnej drogi i stylu. Ponadto artDei to wydarzenie z którego czerpać mogą doświadczeni artyści, posiadający już doświadczenie w tworzeniu muzyki, chcący uczyć się od najlepszych.

Zainteresowani będą mogli wybierać spośród kilku zaplanowanych klas kształcenia muzycznego – wokal, instrumenty klawiszowe, a także gitara klasyczna i basowa. Podczas dziesięciu godzin zajęć uczestnicy otrzymają profesjonalne lekcje prowadzone przez doświadczonych artystów, m.in. Joachima Mancel, Roberta Cudzich oraz Marcina Pospieszalskiego, którzy przez lata tworzyli grupę New Life’m, będąc inspiracją dla wielu twórców sceny chrześcijańskiej. Nad zajęciami wokalnymi będzie czuwać Agnieszka Cudzich – wokalistka i skrzypaczka wraz z Anną Madej – wokalistką, dyrygentką i autorką piosenek. Całość wydarzenia będzie utrzymana w duchu chrześcijańskim.

Udział w warsztatach jest płatny, a liczba miejsc ograniczona. Zapisy oraz szczegóły wydarzenia są dostępne na stronie:https://eventdei.pl/wydarzenie/art-dei-warsztaty-muzyczne/?fbclid=IwAR0JqW_vqfO6V1s8naE4bagcsK1HssOMDKMz12KbJo820TzPpGOp588_U2k

Stowarzyszenie Muza Dei to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych, m.in. poprzez wspieranie rodzin i małżeństw. W realizacji tego zadania dostrzegamy szansę na rozwój i trwanie cywilizacji życia, a więc bezpieczeństwa, harmonii i stabilności społeczeństwa. Naszym sztandarowym wydarzeniem są rekolekcje Strefa Chwały Festiwal w Starym Sączu, które zrzeszają blisko 800 osób z całej Polski, a także z Niemiec, Belgii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Białorusi czy Ukrainy. Ponadto organizujemy różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, warsztaty muzyczne, konferencje oraz spotkania profilaktyczne. Wszystkie prowadzone przez nas działania i wydarzenia ukierunkowane są na całe rodziny.

Tej wiosny, w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego  odbędą się warsztaty muzyczne organizowane przez stowarzyszenie MuzaDei. Wydarzenie skierowane jest do osób, które chcą szlifować swoje umiejętności muzyczne pod okiem profesjonalistów. Warsztaty zaplanowane są na 7-9 maja z udziałem m.in. twórców zespołu New Life’m.

Stowarzyszenie MuzaDei jest organizatorem wielu wydarzeń związanych z muzyką oraz krzewieniem kultury chrześcijańskiej. Do tradycji przeszły już warsztaty muzyczne, które od pierwszej edycji były wspierane przez zespół New Life’m. To artystyczne wydarzenie od lat gromadzi fanów zespołu oraz ludzi z zamiłowaniem poświęcających się muzyce. – Warsztaty to wspaniała inicjatywa, ponieważ zrzeszają one ludzi z całej Polski, po to, aby razem dzielić się przeżyciami muzycznymi oraz pasją do muzyki – mówi Angelika Sowa, jedna z uczestniczekpoprzedniej edycji. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w urokliwym teatrze w Szczawie-Zdrój, który od 30 lat przyciąga wybitnych artystów goszcząc ich podczas międzynarodowych festiwali muzycznych. 

– Warsztaty artDei to odpowiedź na zapotrzebowanie wielu środowisk: doświadczonych artystów oraz młodych, zdolnych twórców chcących zdobywać umiejętności na najwyższym poziomie. Wydarzenie jest przestrzenią do wymiany doświadczeń muzycznych i artystycznych. Uczestnicy warsztatów mogą wzajemnie się od siebie uczyć, inspirować i realizować swoje pasje – mówi prezes stowarzyszenia MuzaDei Andrzej Dubiel.

Z programu warsztatów mogą skorzystać zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z twórczością muzyczną, poszukujące swojej własnej drogi i stylu. Ponadto artDei to wydarzenie z którego czerpać mogą doświadczeni artyści, posiadający już doświadczenie w tworzeniu muzyki, chcący uczyć się od najlepszych. 

Zainteresowani będą mogli wybierać spośród kilku zaplanowanych klas kształcenia muzycznego – wokal, instrumenty klawiszowe, a także gitara klasyczna i basowa. Podczas dziesięciu godzin zajęć uczestnicy otrzymają profesjonalne lekcje prowadzone przez doświadczonych artystów, m.in. Joachima Mancel, Roberta Cudzich oraz Marcina Pospieszalskiego, którzy przez lata tworzyli grupę New Life’m, będąc inspiracją dla wielu twórców sceny chrześcijańskiej. Nad zajęciami wokalnymi będzie czuwać Agnieszka Cudzich – wokalistka i skrzypaczka wraz z Anną Madej – wokalistką, dyrygentką i autorką piosenek. Całość wydarzenia będzie utrzymana w duchu chrześcijańskim. 

Udział w warsztatach jest płatny, a liczba miejsc ograniczona. Zapisy oraz szczegóły wydarzenia są dostępne na stronie:https://eventdei.pl/wydarzenie/art-dei-warsztaty-muzyczne/?fbclid=IwAR0JqW_vqfO6V1s8naE4bagcsK1HssOMDKMz12KbJo820TzPpGOp588_U2k


Stowarzyszenie Muza Dei to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych, m.in. poprzez wspieranie rodzin i małżeństw. W realizacji tego zadania dostrzegamy szansę na rozwój i trwanie cywilizacji życia, a więc bezpieczeństwa, harmonii i stabilności społeczeństwa. Naszym sztandarowym wydarzeniem są rekolekcje Strefa Chwały Festiwal w Starym Sączu, które zrzeszają blisko 800 osób z całej Polski, a także z Niemiec, Belgii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Białorusi czy Ukrainy. Ponadto organizujemy różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, warsztaty muzyczne, konferencje oraz spotkania profilaktyczne. Wszystkie prowadzone przez nas działania i wydarzenia ukierunkowane są na całe rodziny.


Źródło:

Materiał nadesłany