EN

16.11.2020, 09:42 Wersja do druku

Sopot. Rusza Przegląd Teatralny Masska online

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji zaprasza w dniach 16-22 listopada na sopocki Przegląd Teatralny Masska,  tym razem w świecie cyfrowym.

fot. mat. organizatora

MASSKA to otwarty projekt kulturalny, w którym biorą udział artyści z niepełnosprawnościami, teatry młodzieżowe i niezależne, co nadaje wydarzeniu charakter wspólnotowy.

Przegląd to również konfrontacja naszych wyobrażeń o osobach z niepełnosprawnościami - artystach, którzy często funkcjonują poza głównym nurtem życia społecznego.

To zaproszenie do wymiany myśli, doświadczeń, rozmów, wspólnego świętowania obecności w świecie teatru, a przede wszystkim celebracji życia, tego które niosą spektakle i tego tu i teraz, aktualnie tak bardzo ograniczonego.

To realizacja idei towarzyszącej nam od początku, że Teatr jest jeden, różne są formy, w których się przejawia i treści, o których opowiada. Paradoksalnie w tych nadzwyczajnych okolicznościach mamy przyjemność i zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowo dużą rozmaitość tychże, świadczącą o tym, jak bardzo bogaty i różnorodny jest świat teatru.

Zapraszamy na przegląd, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie możemy się spotkać, rozmawiać osobiście, ale nie odpuszczamy i mamy nadzieję, że udział w przeglądzie będzie dla państwa doświadczeniem inspirującym i wzbogacającym.

Wszystko o Przeglądzie Masska

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne