EN
2.03.2022, 12:38 Wersja do druku

Słupsk. Teatr Tęcza pomaga Ukrainie

W Teatrze Lalki Tęcza także ruszyła zbiórka rzeczy przeznaczonych na potrzeby obywateli Ukrainy, zarówno tych przebywających w ojczyźnie, jak i dla przyjeżdżających do Słupska i regionu.

fot. Magda Tramer/mat. teatru

Jeśli wygodniej będzie Państwu przynieść te przedmioty do Tęczy – zapraszamy w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 18.00.

Zbieramy: artykuły medyczne (leki przeciwbólowe, antywirusowe, bandaże, gaziki, strzykawki, igły itp, żywność o długotrwałej świeżości, środki higieny osobistej, śpiwory, karimaty, koce, bieliznę termiczną) Ważne – przedmioty te powinny być nowe.

Wszystkie zgromadzone dary będą przekazywane do magazynu centralnego w Słupsku, tam sortowane i dostarczane potrzebującym obywatelom Ukrainy.

Liczymy na Waszą solidarność.

W najbliższą sobotę (2 marca) na scenie Tęczy zobaczymy skarpetki. Niesamowite skarpetki...

Historię zagubionych pojedynczych skarpetek robiących kariery w początkowo nieprzyjaznym świecie wyreżyserował w Tęczy Maciej Gierłowski.

To opowieść o pięciu niedopasowanych skarpetkach, które poszukują własnej drogi…

I – mając dosyć nudnego życia na stopie – postanawiają same odnaleźć swoje przeznaczenie. Odwracają swoje życie do góry nogami.

„Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” – to spektakl oparty na bestselerowej książce Justyny Bednarek zatytułowanej „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

Spektakl w sobotę 5 marca 2022 r., godz. 11.00

Przedstawienie dla widzów od lat pięciu.

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/644643986769435?ref=newsfeed

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne