EN

25.06.2021, 09:54 Wersja do druku

Rzeszów. W piątek koncert główny Europejskiego Stadionu Kultury

Inne aktualności

Krzysztof Zalewski, Margaret, Grubson, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Voo Voo - to niektóre gwiazdy Koncertu Głównego ESK, który odbędzie się w piątek w parku Sybiraków w Rzeszowie. Na uczestników ESK czeka również kilkadziesiąt innych wydarzeń kulturalnych w klubie festiwalowym na Bulwarach i w innych rejonach miasta. Sprawdź, czego nie przeoczyć.

Atrakcje dla melomanów, miłośników fotografii, tańca, fanów gry na niecodziennych instrumentach oraz coś dla fanów teatru czy smakoszy kuchni z różnych zakątków świata – tak w wielkim skrócie można opisać to, co czeka na uczestników Europejskiego Stadionu Kultury 2021.

Choć koncert główny zmienia lokalizację ze stadionu miejskiego na park Sybiraków, to formuła pozostaje taka sama. Otworzy go muzyczny show w wykonaniu Roksany Węgiel, dalej usłyszymy tzw. kolektywy, czyli duety gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Tym razem wystąpią Sylwia Grzeszczak i Jamala, Margaret i Kalush, Grubson i Dakhabrakha oraz Krzysztof Zalewski z Nizkiz. Finałem wydarzenia będzie koncert projektu Anawa 2020 – Voo Voo, Zalewski, Kasai, Spięty.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Już w piątek koncert główny Europejskiego Stadionu Kultury. Będzie się działo przez cały weekend! [PROGRAM]

Źródło:


Link do źródła

Autor:

rb, mch