W stadninie w Regietowie odbędzie się Wielka Gala Operowo-Operetkowa „O Sole Mio". Wystąpią soliści z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, Opery Śląskiej i tancerze z Polskiego Baletu Narodowego.
Aktualności
W stadninie w Regietowie odbędzie się Wielka Gala Operowo-Operetkowa „O Sole Mio". Wystąpią soliści z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, Opery Śląskiej i tancerze z Polskiego Baletu Narodowego.
Wakacyjne spotkanie z operą w stadninie w najbliższą sobotę
„Gazeta Krakowska” nr 155