EN

31.01.2020, 16:36 Wersja do druku

Łomża. Raz, Dwa, Trzy Młynarski! Koncert w Teatrze Muzycznym

"Jesteśmy na wczasach, w tych góralskich lasach." - już w piątek znów zanucą miłośnicy Wojciecha Młynarskiego.

W 2007 roku zespół Raz, Dwa, Trzy postanowił na nowo zinterpretować największe przeboje z tekstami Wojciecha Młynarskiego. Zarejestrował wówczas koncert zagrany w studiu koncertowym im. Agnieszki Osieckiej. Od tamtej pory utwory mistrza przeżywają renesans, a zespół z Zielonej Góry koncertuje z nimi w całym kraju, niemal za każdym razem zapełniając widownię do ostatniego miejsca.

W piątek o godz. 19 muzycy zagrają na scenie Teatru Muzycznego. To będzie spotkanie legendarnych tekstów z doskonale wyważoną, nastrojową muzyką. Wyjątkowości koncertowi doda z pewnością charakterystyczny, głęboki głos Adama Nowaka, wokalisty Raz, Dwa, Trzy.

Kompozycje zawarte na krążku „Raz, Dwa, Trzy Młynarski” to zarówno lekkie i pełne humoru „Jesteśmy na wczasach”, jak i refleksyjne i skłaniające do zadumy „Jeszcze w zielone gramy”.

Wszystkie utwory łączą inteligentne riposty na zastałą rzeczywistość i jej celna obserwacja, tak charakterystyczne dla Wojciecha Młynarskiego.

Piątkowy koncert w Teatrze Muzycznym to doskonały pomysł na wieczór dla całej rodziny, bo teksty mistrza polskiej piosenki literackiej nie starzeją, co od lat udowadnia Adam Nowak i jego zespół.

Teatr Muzyczny (ul. Północna 47/51). Piątek, godz. 19. Bilety: 100-120 zł.

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Autor:

Jan Kowalski