EN

3.12.2020, 08:38 Wersja do druku

Radom. Wkręć się w teatr online, zachęca Amfiteatr

Inne aktualności


W mikołajki opowieść o Świętym Mikołaju, jego kłopotach i dzielnym Grzesiu.

Amfiteatr zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Wkręć się w teatr online

Dla najmłodszych miłośników teatru i ich bliskich dorosłych Amfiteatr przygotował pachnący już świąteczną atmosferą, pełen magii pacynkowy spektakl o Dzielnym Grzesiu, który ratuje Świętego Mikołaja z tarapatów!

- Święta tuż, tuż... Na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa Dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w roku. Jak Grześ tego dokona? - zachęca do oglądania Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru.

Spektakl „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” będzie dostępny online (jednorazowo) 6 grudnia od godz. 12 na facebookowych stronach Amfiteatr - Daszyńskiego 5 oraz Amfiteatr w Radomiu.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Wkręć się w teatr online. Czy dzielny Grześ uratuje świętego Mikołaja?

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Radom” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne