EN

8.02.2022, 09:40 Wersja do druku

Radom. Walentynkowy weekend w Teatrze… nie tylko dla zakochanych!

Przed nami święto zakochanych. Z tej okazji Teatr Powszechny w nadchodzący weekend zaprasza na spektakle, które wprawią w wyjątkowy nastrój i zapewnią niezapomniane wrażenia.

fot.m. Franczuk

W doskonały humor wprowadzi nas już od czwartku pełna energii „POMOC DOMOWA”.

Ekscytująca i zwariowana historia nieco znudzonych sobą małżonków, którzy postanawiają urozmaicić swoje życie romansami.

Mąż i żona! Kochanek i kochanka! W jednym domu, w jednym czasie! Katastrofa? Ależ skąd? Gdy na straży domowego porządku stoi błyskotliwa i zaradna pomoc domowa, nawet największy kataklizm da się ujarzmić. Czy poradzi sobie z takim bałaganem? Przekonajcie się sami!

Od piątku na Scenę Kameralną wraca spektakl „BEA” w reżyserii Andrzeja Bubienia. Przejmująca historia młodej dziewczyny cierpiącej na nieuleczalną, wyniszczającą chorobę. Młodą kobietą opiekuje się matka i jedyny przyjaciel, Ray.
Któregoś dnia Bea przekazuje matce prośbę, jakiej żaden rodzic nie chciałby usłyszeć od swojego dziecka…
„Bea" to przedstawienie, wobec którego nie da się przejść obojętnie. Szokujące. Wzruszające. Zabawne. Emocjonalne. Subtelne. Prawdziwe. Jak jego bohaterka...

We wtorek 15 lutego serdecznie zapraszamy na gościnny występ Kompanii Teatralnej. Aktorzy: Karolina Bacia, Katarzyna Skrzynecka, Sambora Czarnota i Piotr Szwedes wystąpią w znakomitej komedii „KŁAMSTWO”, którą wyreżyserował Wojciech Malajkat.

Dwie pary małżeńskie przyjaźniące się ze sobą spędzają wspólny wieczór. Zwykła kolacja sprawi, że uwikłają się w sieć kłamstw, z której niełatwo będzie im się wyplątać. Niewinne z pozoru spotkanie wyjawi gorzką prawdę o ich wzajemnych relacjach.

Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie! Warto, ponieważ, jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz.” - Piotr Szwedes

Wspaniała zabawa w gwiazdorskiej obsadzie gwarantowana!

Zapraszamy do Teatru! Bądźcie z nami w ten weekend!

„Pomoc domowa”, 10, 11, 12, 13 lutego godz. 19.00, Duża Scena
„Bea”, 11, 12, 13 lutego godz. 18.00, Scena Kameralna
„Kłamstwo”, Kompania Teatralna, 15 lutego, godz. 19.00, Duża Scena

Bilety do nabycia w kasie teatru oraz na teatr.radom.pl

Źródło:

Materiał nadesłany