EN
30.01.2023, 20:54 Wersja do druku

Radom. Teatr przekazał dwa wyjątkowe kostiumy na aukcje WOŚP

Mimo że 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, zbiórka pieniędzy wciąż trwa! Radomski teatr przekazał dwa wyjątkowe kostiumy na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Teatr Powszechny w Radomiu po raz kolejny włączył się w zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały tydzień Widzowie oraz goście odwiedzający teatr mogli wrzucić pieniądze do puszki stacjonarnej. Dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy i hojności Widzów, udało się zebrać prawie 3 000 zł!

Podczas Finału można było również spotkać Dyrektor Małgorzatę Potocką, która kwestowała w centrum Radomia. 

W tym roku Teatr postanowił wesprzeć szczytny cel w jeszcze inny sposób. Na aukcje WOŚP trafiły kostiumy ze sztuk: piękna złota suknia tytułowej bohaterki spektaklu „Doris Day” oraz płaszcz i korona Króla Kier z „Alicji w Krainie Czarów”. Oba przedstawienia są świetnie znane i lubiane przez naszych Widzów.  To wyjątkowa okazja, aby stać się posiadaczem tych niezwykle efektownych kostiumów!

Aukcje są dostępne na portalu Allegro i potrwają do 11 lutego! Cały dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. 

Linki do aukcji:

allegro.pl 
allegro.pl

Serdecznie zachęcamy do licytowania!

Źródło:

Materiał nadesłany