EN

10.08.2021, 09:01 Wersja do druku

Radom. Pan i Pani O. na Ulicy Teatralnej

fot. mat. prasowe

 W piątek kolejna odsłona Ulicy Teatralnej. Tym razem na placu Konstytucji 3 Maja wystąpi zespół Teatru Pantomimy MIMO z Warszawy.

W ramach wakacyjnego cyklu przeglądu teatrów ulicznych "Ulica Teatralna" czeka nas czwarty uliczny spektakl. Za nami już widowiskowa "Eurydyka" Teatru Biura Podróży z Poznania, steampunkowy "Poza czasem" Teatru Akt z Warszawy oraz bajeczna "Kosmiczna podróż Guliwera" Teatru Klinika Lalek z Wolimierza.

W najbliższy piątek na części z fontannami placu Konstytucji 3 Maja radomianie obejrzą pantomimę "Pan i Pani O!" w wykonaniu Teatru Pantomimy MIMO z Warszawy. Początek o godz. 21.

Spektakl "Pan i Pani O!" to komedia bez słów, przedstawiająca śmieszność, humor oraz absurdy dnia codziennego. Poznamy historię dwojga szukających miłości ludzi, tytułowych Pana oraz Pani O. Myślą oni, że zostali sami na tym świecie. Obydwoje marzą o miłości, on wpatrując się w horyzont, a ona wypatrując jej w niebie. Będziemy mogli krok po kroku prześledzić ich spotkanie i co z niego wyniknie, obserwując zarówno zabawne części ich historii, jak i te bardziej poważne.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Ulica Teatralna. Pan i Pani O szukają miłości

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Radom” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne