EN

10.03.2021, 08:37 Wersja do druku

Radom. "Mój przyjaciel pies" dla najmłodszych w Amfiteatrze

Inne aktualności

Już nie w sieci, a na żywo widownia będzie mogła 14 marca oglądać kolejny spektakl teatralny z cyklu "Wkręć się w teatr" organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" w Radomiu. Ostatnie bilety w sprzedaży!

W najbliższą niedzielę Amfiteatr zaprasza na przedstawienie dla najmłodszych do Kuźni Artystycznej na Daszyńskiego. Spektakl cieszy się popularnością, ponieważ na wykończeniu są już bilety na dwa pokazy o godz. 10 i 12. "Mój przyjaciel pies" w wykonaniu TeatRyle to pełen humoru spektakl dla dzieci od trzech lat.

"Opowiada historię pewnego Misia, który spotyka biednego, głodnego i bezdomnego psa. Bardzo chciałby go zabrać do domu, ale Tata Niedźwiedź nie lubi piesków, dokuczyły mu, kiedy dawno temu żył w lesie. Czy małemu Misiowi uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się, by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem? Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecie się, oglądając przedstawienie" - zapowiada Amfiteatr.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

"Mój przyjaciel pies". Na spektakl dla najmłodszych zaprasza Amfiteatr

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Radom” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

img