EN
3.03.2022, 08:30 Wersja do druku

Radom. Dzień Kobiet w Teatrze

Już niebawem Dzień Kobiet. Teatr Powszechny w Radomiu dla wszystkich pań i nie tylko 😊przygotował bogatą ofertę spektakli. Wizyta w teatrze będzie doskonałym prezentem z tej wyjątkowej okazji. Świętowanie rozpoczniemy już w najbliższy weekend.

fot. Marek Franczuk

4, 5, 6 marca na Dużej Scenie wspólnie zastanowimy się, czy „Koniec świata będzie śmieszny”?

Oryginalny i współczesny spektakl w reżyserii Anety Groszyńskiej opowiada o wizji przyszłości, jaka być może czeka ludzi. Ekscentryczny miliarder zaprasza na bankiet grupę celebrytów, by podjąć temat ocalenia ludzkości w obliczu nadchodzącej Wielkiej Katastrofy. Okazuje się, że goście zainteresowani są głównie ocaleniem siebie. Zabawna forma, akcja pełna zwrotów i dowcipne dialogi.

NaScenie Kameralnej zobaczymy „Seks dla opornych” z Katarzyną Dorosińską
i Łukaszem Mazurkiem. Alice i Henry, małżonkowie z dwunastoletnim stażem, meldują się w modnym hotelu z misją rewitalizacji swojego przeżywającego kryzys związku. Czy uda im się uratować związek i na nowo rozpalić wygasłą namiętność?

Od 8 do 12 marca gramy wyśmienitą farsę z Małgorzatą Potocką w tytułowej roli.
„Pomoc domowa” to brawurowa komedia o związkach, zdradzie i tajemnicach. Mąż i żona! Kochanek i kochanka! W jednym domu, w jednym czasie! Katastrofa? Ależ skąd! Świetna zabawa i śmiech do łez gwarantowane.


W niedzielę 13 marca zapraszamy na spektakl „Napis”.
W windzie jednej z porządnych paryskich kamienic pewnego dnia dochodzi do nieprzyjemnego incydentu - pojawia się obelżywy napis szkalujący nowych lokatorów, małżeństwo Lebrun. Dotknięty do żywego bohater zdarzeń postanawia ustalić, kim jest autor inwektywy i co było powodem tego publicznego ataku. Stateczne, inteligentne, miłe i kulturalne towarzystwo „na poziomie" stopniowo zacznie odsłaniać swoje prawdziwe oblicze... Znakomita czarna komedia w rewelacyjnym wykonaniu!

Radomski Teatr ma w swojej ofercie idealny pomysł na upominek: karnet na trzy dowolnie wybrane spektakle lub bilet otwarty, które można wykorzystać do końca czerwca 2022 r. Więcej szczegółów w kasie Teatru oraz na www.teatr.radom.pl

Serdecznie zapraszamy!

Seks dla opornych
, 4, 5, 6 marca godz. 18.00, Scena Kameralna
Koniec świata będzie śmieszny
, 4, 5, 6 godz. 19.00, Duża Scena
Pomoc domowa
, 8, 9, 10, 11, 12 marca godz. 19.00, Duża Scena
Napis
, 13 marca godz.16.00, i 19.00, Scena Kameralna

Źródło:

Materiał nadesłany