EN

20.01.2021, 08:46 Wersja do druku

Radom. Amfiteatr zaprasza na koncert noworoczny i spektakl dla dzieci

Inne aktualności

Kolędować będziemy mogli razem z chórem Gospel Radom już w piątek wieczorem, w niedzielę na najmłodszych czeka emisja spektaklu "3xKrólewna, 3xSmok".

W piątek, 22 stycznia Amfiteatr zaprasza przed ekrany i monitory na noworoczny koncert w wykonaniu Gospel Radom.

Gospel Radom to chór działający w Radomiu od 2006 roku. Został założony i jest prowadzony przez Iwonę Skwarek – uznaną radomską wokalistkę i pedagoga. Chór działa w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu. Jest rozpoznawalnym i cenionym w mieście zespołem wykonującym muzykę gospel.

Transmisja online koncertu 22 stycznia od godz. 19 na Facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr" w Radomiu (facebook.com/amfiteatr.radom)

W niedzielę, 24 stycznia o godz. 11 emisja spektaklu z cyklu Wkręć się w teatr - "3xKrólewna, 3xSmok". Przedstawienie dla najmłodszych przygotuje Teatr Pod Orzełkiem.

Aktorzy opowiedzą trzy historie o królewnach. "Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny. Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość" - zapowiada Amfiteatr.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Weekend z kulturą. Amfiteatr zaprasza na koncert noworoczny i spektakl dla dzieci

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Radom” online

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

img

Wątki tematyczne