EN
4.02.2022, 15:25 Wersja do druku

Pruszków. Świnka Peppa na żywo – spektakl dla najmłodszych

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy. Już 19 lutego na teatralnej scenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody. Przedstawienie “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

fot. mat. organizatora

Urodziny na scenie

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem, dobrze znaną najmłodszym zabawę w chowanego i poszukiwanie niespodzianek, kończą odkryciem tej najważniejszej - Wielkiej Niespodzianki. 

Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy. 

 Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi. 

 Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

 W kolejnych tygodniach Świnka Peppa odwiedzi inne polskie miasta: Bytom, Bielsko-Białą, Marki i Gdańsk.

 Bilety dostępne są na eBilet.pl oraz na stronie swinkapeppanazywo.pl.

KIEDY: 19 lutego (sobota), spektakle o godzinie: 10.00, 13.00, 16.00

GDZIE: Centrum Kultury i Sportu, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 60 minut + przerwa

INFORMACJE O TWÓRCACH

Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky

Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska

Muzyka: Michał Zdrzałek

Spektakl na licencji: Hasbro

Produkcja: MGR productions

Obsada: Karolina Marcisz, Aleksandra Batko, Agnieszka Raj-Kubat, Kamil Mularz, Michał Karczewski, Szymon Gotowski

Więcej o spektaklu: 

Strona www: swinkapeppanazywo.pl

Facebook:  facebook.com/swinkapeppanazywo

ONLINE #SwinkaPeppanazywo

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne