EN

28.09.2022, 11:55 Wersja do druku

Poznań. Wkrótce Obserwatorium Sztuki dla Dziecka w CSD

Zapraszamy do udziału w Obserwatorium Sztuki dla Dziecka, które odbędzie się w dniach 20-23 października 2022 roku w Poznaniu!

fot. mat. organizatora

Tegoroczna edycja Obserwatorium Sztuki dla Dziecka rozpocznie się już 20 października 2022 r. w Poznaniu. Obserwatorium to platforma spotkań, rozmów, interdyscyplinarnego namysłu i sieciowania w obszarze twórczości dla dzieci. Wydarzenie zapowiada i poprzedza 24. Biennale Sztuki dla Dziecka PRZYSZŁOŚĆ, które odbędzie się w Poznaniu w terminie 29 maja-4 czerwca 2023.

Obserwatorium Sztuki dla Dziecka łączy potrzebę prowadzenia interdyscyplinarnej debaty o sztuce dla dziecka z możliwością zdobywania praktycznych umiejętności i inspiracji, przydatnych w codziennej pracy w obszarze twórczości dla młodej widowni.

Obserwatorium to debaty, spotkania warsztatowe i dyskusyjne poświęcone m.in.:
●    odpowiedzialności za przyszłość planety,
●    migracjom,
●    różnorodnościom potrzeb i wrażliwości.

W programie wydarzenia znajdują się też:
●    prelekcja dotycząca eksperymentu w teatrze niemieckim,
●    „Jutrzejsze wczoraj jest dziś” („Morgen ist heute gestern”) Teatru Marabu z Bonn – spektakl w języku niemieckim z performatywnym tłumaczeniem na język polski.

Szczegółowe informacje o programie wraz z linkiem do formularza zgłoszeniowego znajdują się na stronie: https://biennaledladziecka.pl/obserwatorium/obserwatorium-2022/

Na zgłoszenia z noclegiem czekamy do 10 października. Osoby, które nie są zainteresowane noclegiem, prosimy mogą zgłaszać się do 14 października.
Masz pytania?
Napisz do nas! [email protected]

Źródło:

Materiał nadesłany