EN

18.06.2020, 11:35 Wersja do druku

Poznań. Weź udział w eksperymencie badawczym Polskiego Teatru Tańca

 Polski Teatr Tańca zaprasza do udziału w badawczym eksperymencie - Mutual asking - realizowanym w ramach międzynarodowego projektu CLASH!.

NA CZYM POLEGA ZADANIE: rozmowa/wymiana myśli on-line z jednym z tancerzy-artystów z zespołu Polskiego Teatru Tańca (PTT).

CEL: badanie oczekiwań odbiorców w kontekście działań performatywnych PTT oraz analiza korzystania z oferty kulturalnej w czasie pandemii.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zadać swoje pytania dotyczące Polskiego Teatru Tańca, repertuaru, pracy zespołu czy spektakli.

Zgłoszenia udziału w badaniu - w terminie 21 czerwca 2020 - można przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Spotkania on-line odbędą się w terminie 22 – 26 czerwca tego roku.

Planowany czas trwania spotkania: 20 min.

Dokładny dzień i godzina spotkania będą ustalane indywidualnie z każdym ze zgłoszonych uczestników.

Badanie odbywa się w ramach projektu  CLASH! When Classic And Contemporary Dance Collide And New Forms Emerge, współfinansowanego z unijnego programu Kreatywna Europa (Grant Agreement No 2018-2032/001-001).

Jest to projekt unijny polegający na wymianie doświadczeń między instytucjami tańca z różnych części Europy oraz wsparciu zespołów tradycyjnie przywiązanych do klasycznych produkcji i edukacji baletowej, w tworzeniu spektakli utrzymanych w estetyce contemporary dance, wymagających innych narzędzi kształcenia, systemu wewnętrznego zarządzania oraz strategii rozwijania publiczności.

Więcej informacji o projekcie: http://clashproject.eu/

Źródło:

Materiał nadesłany