EN

14.10.2020, 08:45 Wersja do druku

Poznań. Weekend z Festiwalem Pamiętajmy o Osieckiej w Nowym

Na przekór złym wróżbom i z uwzględnieniem wszelkich pandemicznych obostrzeń Teatr Nowy zaprasza na jedyny w swoim rodzaju weekend z Agnieszką Osiecką w Teatrze Nowym, czyli finał 23. edycji Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ!


Korzystając z okazji przypominamy też plan naszej gwiezdnej podróży:

DZIEŃ 1 - 16 października

Duża Scena · 19.00
Koncert konkursowy z udziałem Jury
21 piosenek Agnieszki Osieckiej, 10 finalistów i ten 1 decydujący wieczór z Jury - zapraszamy na koncert, który wyłoni tegorocznych laureatów Festiwalu.


DZIEŃ 2 - 17 października

Scena Nowa · 17.00
Premiera spektaklu RAPETE PAPETE PSTRYK. OSIECKA DLA DZIECKA
To okazja do wsłuchania się w mniej znaną twórczość patronki Festiwalu - piosenki Agnieszki Osieckiej dla najmłodszych zaprezentują Państwu aktorzy Teatru Nowego.

Duża Scena · 19.00
Gala finałowa oraz recital Gabrieli Kundziewicz OSIECKA/KUNDZIEWICZ. SZEPTY
Zapraszamy na koncert finalistów konkursu, wręczenie nagród - w tym Głównej Nagrody Marszałka Województwa Wielkopolskiego - oraz recital zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji Festiwalu.

DZIEŃ 3 - 18 października
Scena Nowa · 16.00
RAPETE PAPETE PSTRYK. OSIECKA DLA DZIECKA
Po finałowych emocjach zapraszamy ponownie na spotkanie z Osiecką dla dziecka - i dla dorosłych, którzy chcieliby przypomnieć sobie, jak bawić się słowami oraz muzyką.

* * *

Mamy kosmicznie dobrą wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć biletów na koncerty finalistów i Gabrieli Kundziewicz.
Oba wydarzenia - koncert konkursowy z udziałem jury (16 października o 19.00) oraz Gala Finałowa Festiwalu (17 października o 19.00) - będą transmitowane na żywo!

Relacje będzie można obejrzeć na:
- profilu Teatru Nowego na Facebooku - https://www.facebook.com/teatrnowypoznan
- profilu w serwisie YouTube
- https://www.youtube.com/user/TeatrNowyPoznan
- profilu w serwisie Twitch - https://www.twitch.tv/teatrnowypoznan

Transmisja na wszystkich kanałach będzie darmowa, ale jeśli chcieliby Państwo wesprzeć Teatr Nowy w tym trudnym pandemicznym czasie, będą to Państwo mogli zrobić za pomocą dobrowolnej wpłaty dowolnej kwoty za transmisję na podany przy niej numer konta bankowego - tak jak robiliśmy to już nieraz wiosną. :)

Do zobaczenia wśród gwiazd już w ten weekend!
Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne