EN

20.05.2021, 10:15 Wersja do druku

Poznań. Teatr Usta Usta Republika zaprasza na "Ucztę"

Na zakończenie onlinowego sezonu Teatr Usta Usta Republika zaprasza na oryginalną odsłonę „Uczty”, nakręconą w technologii 360 stopni.

fot. M. Zakrzewski/mat. teatru

Mija dokładnie rok od premiery „Ambasady 2.0” - spektaklu, który zintensyfikował eksperymenty zespołu w obszarze teatru w sieci. Po doświadczeniach z Zoomem Usta Usta proponują innowacyjne wykorzystanie technologii 360 stopni, by wrzucić widza w sam środek akcji - na wzór sytuacji w realnym teatrze.

Oglądając „Ucztę” na komputerach lub smartfonach, ruchem ręki zdecydujemy, w którą stronę zwrócimy nasz wzrok i uwagę. Sferyczny sposób rejestracji przedstawienia pozwoli widzom rozejrzeć się wewnątrz sceny i obracać obraz pod wieloma kątami. Wszystko po to, by móc rozgościć się przy stole, do którego zaprasza szef kuchni makabrycznej
restauracji.

„Uczta” to słodko-gorzka komedia o ludzkim nienasyceniu, która poprzez kulinarne metafory przewrotnie portretuje świat. Choć najlepiej ucztuje się na żywo, głodnym teatru polecamy tę niecodzienną, onlinową odsłonę.

Czy odczuwasz czasami głód, którego nie potrafisz zaspokoić? Marzenie, niemożliwe do spełnienia? Pragnienie do ugaszenia? Wstręt do przełamania? Ból do ukojenia? Smak do odkrycia? Porzuć dotychczasową dietę i przyjdź na „Ucztę”. Nie może cię na niej zabraknąć.

Aby uczestniczyć w spektaklu, wystarczy napisać mejla z prośbą o darmowy link-wejściówkę na
adres: [email protected]

„Uczta” / Teatr Usta Usta Republika

21 maja godz. 20:00 / premiera online

spektakl dostępny również 22 i 23 maja

Reżyseria: Wojciech Wiński
Scenariusz: Ewa Kaczmarek, Łukasz Pawłowski, Wojciech Wiński
Kostiumy: Idalia Mantas
Muzyka: Adam Brzozowski
Obsada: Ewa Kaczmarek, Roman Andrzejewski, Łukasz Pawłowski, Wojciech Wiński, Przemysław
Zbroszczyk, Dominik Złotkowski
Realizacja video: Maciej Domagalski we współpracy z PROZONE.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne