EN

18.11.2020, 10:40 Wersja do druku

Poznań. Teatr Animacji gra w sieci

Teatr Animacji zaprasza do oglądania spektaklu "Planeta Einsteina" w reżyserii Roberta Drobniucha w internecie. - To nasza najnowsza premiera, dlatego jako pierwsza znalazła się na platformie PPV Stream - informuje poznańska scena.

fot. Bartek Warzecha

https://online.teatranimacji.pl/payment/buy/1d674ba90b3d8906369ef10d65a7434a490941c0

 Aby obejrzeć spektakl, należy kliknąć w przycisk "wykup dostęp", a następnie postępować zgodnie z instrukcją (tj. podać dane, założyć konto użytkownika platformy PPV oraz uiścić płatność). Po dokonaniu tych wszystkich czynności, uzyskają Państwo kod dostępu, który będzie ważny przez 7 dni. W tym czasie będzie można obejrzeć wybrany spektakl nieograniczoną liczbę razy. Co istotne - jeden kod dostępu może działać na wyłącznie jednym komputerze na raz. Pracujemy nad tym, by ułatwić korzystanie z tej formy uczestnictwa w kulturze większym grupom - np. nauczycielom w trakcie lekcji zdalnych.

Do końca roku 2020 planujemy udostępnić w ten sposób jeszcze 5 tytułów. Będą to spektakle adresowane do każdej grupy wiekowej - od dzieci kilkuletnich po młodzież i dorosłych. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie :)

fot. Bartek Warzecha

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne