EN
10.02.2022, 15:39 Wersja do druku

Poznań. Koncert Olgi Szomańskiej w Teatrze Muzycznym

Widzowie pokochali ją jako Deloris van Cartier w przebojowym musicalu „Zakonnica w przebraniu”, który można oglądać na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu. Tym razem Olga Szomańska zaprezentuje się z zupełnie innej, koncertowej odsłonie.

fot. mat. teatru

21 listopada 2021 roku odbyła się oficjalna premiera jej albumu pt. „Ja lubię". Na płycie znalazło się 14 premierowych utworów o zróżnicowanym charakterze muzycznym. Piosenki stanowiące bardzo osobistą wypowiedź artystki, tworzą jednocześnie uniwersalne historie, w których każdy z pewnością odnajdzie część siebie. Energia, siła, radość, spokój, mądrość, tęsknota – to tylko niektóre z wachlarza uczuć, którymi dzieli się z nami artystka.

Ta płyta nie jest jak każda… jest wyjątkowa i niezwykle kolorowa, tak jak jej autorka. Na słuchaczy płyty czekają niezwykłe muzyczne niespodzianki – duet z Kubą Badachem, utwory wykonane wspólnie z zespołem Dagadana i chórem Gospel Rain, czy też nieznana piosenka Włodzimierza Szomańskiego (taty Olgi) w mistrzowskiej aranżacji Adama Sztaby. W ramach koncertów "Ja lubię" będzie można również posłuchać wybranych utworów z płyty „Nówka” w całkowicie nowych aranżacjach Jacka Subociałło.

Koncert Olgi Szomańskiej odbędzie się w środę 9 marca o godz. 19.00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Bilety dostępne są w kasie oraz online na www.teatr-muzyczny.pl i Bilety24.pl. Rezerwacje pod nr tel. 511 433 616 i 502 751 213 oraz pod adresem [email protected]

Źródło:

Materiał nadesłany