Od poniedziałku w zaostrzonym reżimie sanitarnym ponownie mogą działać w całej Polsce muzea i galerie sztuki. Ale akurat tego dnia większość z nich zwyczajowo ma wolne. We wtorek w Poznaniu wejdziemy do pierwszych placówek - Bramy Poznania i galerii Arsenał.
Aktualności