EN

11.02.2025, 08:59 Wersja do druku

Płock. Szopka noworoczna 16 lutego na deskach Teatru Dramatycznego

W poniedziałek, 16 lutego o godz. 19.00 na deskach Teatru Dramatycznego w Płocku rozpocznie się spektakl „Zabawki” autorstwa Julii Kotarskiej, która jest również reżyserką przedstawienia. Już po raz siódmy ludzie władzy, samorządowcy, dyrektorzy firm i szkół oraz płoccy dziennikarze zaprezentują się na scenie. Dochód z przedstawienia zostanie przekazany trzem chłopcom potrzebującym pomocy.

Tegoroczna szopka noworoczna jest już siódmym przedstawieniem, które przygotowuje posłanka na Sejm RP Elżbieta Gapińska, zapraszając do udziału w wydarzeniu niemal 50 osób.

Nie będziemy zdradzać, co jest tematem sztuki, choć tytuł „Zabawki" wiele wyjaśnia. Wspominając przedstawienia z poprzednich lat, można być do śmiechu, wzruszenia, refleksji. Na pewno będzie to wspaniały wieczór, długo później wspominany.

Na scenie swoje umiejętności w cudownych kostiumach będą prezentować płocczanie, którzy grając swoje role i przyciągając publiczność (niemal wszystkie cegiełki już zostały sprzedane!) - pomogą trzem mocno doświadczonym przez los chłopcom.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Jedyne przedstawienie spektaklu „Zabawki"

Źródło:

„Tygodnik Płocki” nr 6

Autor:

Jol.

Data publikacji oryginału:

11.02.2025

Wątki tematyczne