Do incydentu doszło podczas ubiegło tygodniowego występu. Aktorzy Opolskiego Teatru Lalki i Aktora grali spektakl dla dzieci „Smacznego, proszę Wilka...". Po występie dwie osoby źle się poczuły. Pisze Mirela Mazurkiewicz w „Nowej Trybunie Opolskiej”.
Aktualności