Logo
Aktualności

Opole. Po spektaklu w teatrze aktorki potrzebowały pomocy lekarza

25.06.2026, 08:32 Wersja do druku

Do incydentu doszło podczas ubiegło tygodniowego występu. Aktorzy Opolskiego Teatru Lalki i Aktora grali spektakl dla dzieci „Smacznego, proszę Wilka...". Po występie dwie osoby źle się poczuły. Pisze Mirela Mazurkiewicz w „Nowej Trybunie Opolskiej”.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Po spektaklu w teatrze aktorki potrzebowały pomocy lekarza

Źródło:

„Nowa Trybuna Opolska” nr 145

Autor:

MIrela Mazurkiewicz

Data publikacji oryginału:

25.06.2026

Sprawdź także