Logo
Aktualności

Opole. „Oszuści” premierowo już w najbliższą sobotę w Teatrze Kochanowskiego

23.10.2025, 10:33 Wersja do druku

22 października 2025 roku w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbyła się próba medialna spektaklu „Oszuści” w reżyserii Michała Buszewicza. Premierowe przedstawienie odbędzie się 25 października 2025 roku o godz. 19:00 na Scenie Modelatornia.

fot. mat. teatru

„Oszuści” to opowieść o lęku przed demaskacją – o syndromie, który dotyka zaskakująco wielu z nas. Piątka nieznajomych początkowo dzieli ten strach w milczeniu, by nie potwierdzać podejrzeń wobec siebie.

Wraz z rozwojem wydarzeń atmosfera napięcia i grozy narasta, a skrywane dotąd tajemnice wychodzą na jaw, prowadząc do ostatecznej konfrontacji z samym sobą.
Czy żeby żyć bez syndromu oszusta należy po prostu… oszukać, że w siebie wierzymy? Czy jedynym pocieszeniem może być fakt, że nas „oszustów” jest więcej niż się wydaje?

Więcej informacji na stronie: https://teatropole.pl/spektakle/oszusci/

Twórcy spektaklu:
Reżyseria i tekst: Michał Buszewicz
Dramaturgia i tekst: Daria Sobik
Muzyka: Baasch
Scenografia: Piotr Michalski
Reżyseria światła: Oksana Pawełko
Choreografia: Katarzyna Sikora
Kostiumy: Lila Dziedzic
Autor plakatu: Kuki Krzysztof Iwański

Obsada:
Andrzej Jakubczyk, Karolina Kuklińska, Judyta Paradzińska, Monika Stanek, Beata Wnęk-Malec, Konrad Wosik

Terminy spektakli:

25 października / sobota / 19:00 – premiera

26 października / niedziela / 19:00

31 października / piątek / 19:00

29 listopada / sobota / 17:00

30 listopada / niedziela / 19:00

Bilety dostępne są w Kasie Teatru oraz na stronie www.teatropole.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany

Sprawdź także