EN
15.09.2022, 08:39 Wersja do druku

Olsztyn. Teatr Tańca ogłasza nabór na 14-dniową rezydencję artystyczną

Olsztyński Teatr Tańca Ogłasza nabór na 14 dniową rezydencję artystyczną w Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie. 

Zapraszamy do udziału w otwartym konkursie na rezydencję artystyczną. Celem konkursu jest wyłonienie przez organizatorów rezydenta, który w dniach pomiędzy 4 a 18 października 2022 odbędzie 14-dniowa rezydencję w siedzibie Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie (ul. Smętka 28a, Olsztyn)

Nabór jest skierowany zarówno do doświadczonych tancerzy jak i osób mających za sobą kilka prac choreograficznych.

Rezydenci otrzymają bezpłatny dostęp do sali prób przez łączną liczbę 14 dni po max. 8 h dziennie z możliwością konsultacji artystycznym z opiekunem rezydencji.

Rezydencja zostanie zakończona premierą materiału powstałego podczas rezydencji (pokaz materiału work in progress) w miejscu i terminie ustalonym z Organizatorem

Typ rezydencji - rezydencja polegająca na korzystaniu z sali, kończąca się pokazem powstałego spektaklu lub materiału work in progress (na podstawie indywidualnych ustaleń z Organizatorem)

Organizator nie zapewnia noclegów oraz zwrotu kosztów dojazdów.

Organizator zapewnia honorarium dla rezydenta w kwocie: 3500 brutto na podstawie umowy o dzieło.

Przysłanie zgłoszenia do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika/uczestniczki dla celów związanych ze zorganizowaniem i przeprowadzeniem Konkursu i projektu. Informacja (RODO) o sposobie przetwarzania danych osobowych Uczestników konkursu open call na rezydencję artystyczną jest zawarta w formularzu zgłoszeniowym.

Działania realizowane są w ramach projektu “OLSZTYŃSKI TEATR TAŃCA działania edukacyjne, artystyczne i statutowe” finansowanego z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego, którego organizatorem jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, a partnerem Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA.

Działanie finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Regulamin: https://ott.olsztyn.pl/aktualnosci/rezydencja-artystyczna-olsztyskiego-teatru-taca

Źródło:

Materiał nadesłany