EN
18.12.2020, 09:53 Wersja do druku

Olsztyn. Sylwester w Jaraczu i plany na przyszłość

Inne aktualności

Zbigniew Brzoza, dyrektor „Jaracza", opowiedział o najbliższych planach teatru i rokowaniach na przyszłość.

- Czekając na nowe dyrektywy sanitarne rządu, chcielibyśmy już teraz zaprosić do nas widzów na wieczór sylwestrowy - poinformował Zbigniew Brzoza, dyrektor olsztyńskiego „Jaracza".

Na „żywo" lub online

I dodaje: - Wierzymy, że 31 grudnia oraz na początku stycznia będziemy mogli zagrać farsę „Seks, miłość i podatki" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza.

Dyrektor zaznaczył jednak, że jeśli nie uda się zrobić przedstawienia „na żywo", wówczas teatr poszuka innej możliwości przygotowania sylwestrowego wieczoru.

- Prosimy naszą publiczność, za którą bardzo tęsknimy, by na bieżąco obserwowała nasze media społecznościowe, gdzie będziemy informować o sytuacji z sylwestrowym pokazem.

Chociaż „Jaracz" jest obecnie zamknięty dla widzów, to jego aktorzy nie siedzą z założonymi rękami. W ostatnim czasie nagrali cztery spektakle, które zostaną bezpłatnie wyemitowane online. Chodzi o „Opętanych", „Ravensbrueck. Miasto kobiet", „Dulskich", a także „Na tropach Smętka". Każdy z nich będzie miał trzy wersje do wyboru: zwykłą, z audiodeskrypcją oraz z tłumaczem języka migowego.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Szykując się na sylwestra

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Olsztyn nr 296 dodatek Co jest Grane

Wątki tematyczne