EN

12.11.2020, 08:16 Wersja do druku

Olsztyn. MOK ocenił zgłoszone przez olsztynian projekty zajęć

Miejski Ośrodek Kultury wybrał najlepsze projekty zgłoszone przez samych olsztynian, którzy realizować będą autorskie programy w ramach Desantu Kultury.

Mariusz Sieniewicz, pisarz i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, od początku swojej pracy na tym stanowisku podkreślał, że zamierza otworzyć placówkę na ludzi „z miasta”, którzy niejednokrotnie mają świeże, ciekawe pomysły. I z powodzeniem ten projekt realizuje w ramach Desantu Kultury.

Przeciw miałkości

Za nami tegoroczna edycja tego projektu, którego ideą jest zaproszenie do współpracy (poprzez ogłoszenie konkursu) artystów, twórców, animatorów niezwiązanych etatowo z MOK. Oczekiwane były oryginalne i niezależne projekty kulturalne.

– Wzywamy do udziału w kampanii przeciw szablonowi, miałkości i lichocie – dziarsko agitowali przedstawiciele MOK. – To bezkompromisowa walka o treść i jakość, prowadzona pod sztandarami kultury nieustraszonej i wolnomyślicielskiej!

I dodawali: – Stwórz projekt kreatywnych zajęć ze sztuką w roli głównej i wyrusz z nami na artystyczną krucjatę!

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

MOK ocenił zgłoszone p rojekty zajęć: Wśród olsztynian jest tylu ludzi z pasją

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Olsztyn” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.