EN

16.09.2020, 08:15 Wersja do druku

Lublin. Teatralny weekend z Andersenem

Teatr Andersena (Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1) zaprasza wielbicieli sceny na weekend pełen atrakcji. Nie zabraknie ciekawych spektakli i innych interesujących wydarzeń dla młodszych i starszych odbiorców.

Maciej Rukasz/mat. teatru

"Z głową w chmurach" w reżyserii Katarzyny Kawalec to spektakl, który będzie wystawiany na deskach teatru w najbliższy weekend. To przedstawienie w konwencji musicalu lalkowego, którego bohaterką jest Żyrafa poszukująca deszczu.

Przedstawienie będzie można zobaczyć 19 września o godz. 16 i 20 września o godz. 12. Bilety dostępne w serwisie Bilety24 oraz w kasie teatru, która jest czynna od wtorku do piątku g. 8:30 -12:00 lub na godzinę przed każdym spektaklem.

To jednak nie wszystko. Obecnie w Lublinie realizowany jest projekt Przestrzenie Sztuki, w ramach którego na placu Litewskim można zobaczyć wiele ciekawych spektakli, także przedstawienia Teatru Andersena zaproszonego do projektu przez Centrum Kultury. Będą to: "Bajki Wilde - o Jaskółce, Księciu, Olbrzymie i niesamowitych Rakietach" Daniela Adamczyka (sobota, 19 września, godz. 19) oraz "Dziób w dziób" Elżbiety Depty (niedziela, 20 września, godz. 20). Na te wydarzenia wstęp jest bezpłatny.

Ponadto w sobotę i niedzielę Teatr Andersena zaprosi do zwiedzania wystawy "Kalejdoskop teatru" z przewodnikiem w Galerii Małej CSK. Wstęp bezpłatny. Jednocześnie na wystawie może znajdować się do 6 osób. Nie obowiązują zapisy. Terminy: sobota (godz. 15-16), niedziela (godz. 11-12).

Tytuł oryginalny

Teatralny weekend z Andersenem

Źródło:

„Dziennik Wschodni” online

Link do źródła

Autor:

Damian Drabik

Data publikacji oryginału:

16.09.2020