EN

7.12.2020, 10:33 Wersja do druku

Lublin. Polub i lajkuj Teatr Andersena

Teatr Andersena zwraca się z prośbą o wsparcie swojej działalności, nie tylko poprzez zakup biletu na spektakl online czy gadżet, ale też poprzez rozpowszechnianie informacji, aby dotarła do jak największej liczby osób.

Za nami 6 grudnia, Mikołajki, ale też dzień, w którym ruszyła działalność Teatru Andersena. Dokładnie 66 lat temu w 1954 roku w Teatrze Lalki i Aktora odbyła się premiera inaugurująca działalność teatru. Wystawiono wtedy spektakl "Złota Kula" w reżyserii Maryli Kędry - założycielki teatru i pierwszej Pani Dyrektor, autorem scenariusza i projektu scenografii był Andrzeja Ejsmund.

Jeśli chcieliby Państwo z okazji urodzin i świąt sprawić nam radość i prezent, to jest taka możliwość.
Teatr im. H. Ch. Andersena znalazł się, podobnie jak inne instytucje kultury w Polsce, w trudnej sytuacji finansowej, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej działalności, nie tylko poprzez zakup biletu na spektakl online czy gadżet, ale też poprzez rozpowszechnianie informacji, aby dotarła do jak największej liczby osób. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, które bardzo nam pomogą


Udostępnij, polajkuj, zaproś!

Zapraszamy na nasz profil Facebook, polakjujcie go i polećcie Swoim znajomym lub w grupie, udostępnijcie jedno z wydarzeń wymienionych poniżej, zaproście Waszych znajomych lub udostępnijcie post. Dzięki temu, że polajkujesz, zaprosisz lub udostępnisz post czy wydarzenie lub naszą stronę, informacja dotrze do większej liczy odbiorców, którzy z kolej podadzą informację dalej. Świat dowie się, jak można wspierać Teatr Andersena.

Profil Teatru Andersena: https://www.facebook.com/TeatrAndersena

Udostępnij wydarzenie lub post:

Kup bilet do teatru!

Możesz kupić bilet do teatru dla siebie i dla rodziny lub znajomych. Wystarczy, że wejdziesz w wydarzenie Dziób w dziób online, połączysz się z platformą Bilety24 i uzyskasz dostęp do spektaklu na 4 godziny. Jeśli spodoba Ci się ta forma kontaktu z naszym teatrem, poleć innym lub podziel się Twoimi reakcjami po obejrzanym spektaklu na portalach społecznościowych oznaczając nas @teatrandersena!

Kup książkę lub gadżet w naszym sklepie!

Stworzyliśmy nasz profil w serwisie Allegro.pl, gdzie można kupić różne gadżety dla małych i dużych:

  • Dzieje Teatru Lalek, Henryk Jurkowski, dwa tomy unikatowego wydawnictwa o historii teatru lalek, za 50 zł plus koszty przesyłki.
  • Breloczki z wizerunkami bohaterów spektaklu Dziób w dziób za jedyne 7 zł plus koszty przesyłki.
  • Magnez na lodówkę z archiwalnym logo teatru zaprojektowanym przez Jarosława Koziarę, za 5 zł plus koszty przesyłki.
  • Torba na ramię z archiwalnym logo teatru zaprojektowanym przez Jarosława Koziarę za 10 zł plus koszty przesyłki.

Stwórz teatr na miarę potrzeb!

Możesz kupić spektakl lub warsztat, albo spektakl i warsztat lub inne formy usług teatralnych (na Gwiazdkę lub Choinkę czy inne okoliczności) dla Twoich dzieci, dla grupy zorganizowanej, podopiecznych ośrodka czy placówki oświatowej, rodzin pracowników. Skontaktuj się z naszym Działem Organizacji Widowni – Beata Saj, tel.: 502 663 873, e-mail: [email protected]. Szczegółowe informacje na stronie: Teatr szyty na miarę

Wpłać darowiznę!

Można po prostu wpłacić darowiznę na konto teatru. Każda kwota ma znaczenie. Tutaj znajdziecie informację jak to zrobić https://teatrandersena.pl/wspieraj-kulture-wspieraj-teatr/

Oznacz nas!

Dziel się wrażeniami ze spektaklu, włącz teatr, podziel się prezentem na profilach społecznościowych oznaczając nas @teatrandersena!

Każdy gest jest dla nas ważny! Włącz Teatr Andersena, wspieraj kulturę i nasz teatr.

Dziękujemy!

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

07.12.2020