EN
04.03.2021, 09:20 Wersja do druku

Łódź. Z powodu zachorowań na COVID-19 odwołane spektakle w Teatrze Jaracza

Ze względu na potwierdzone przypadki zachorowań na COVID-19 wśród pracowników, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi odwołał zaplanowane na najbliższe dni spektakle "Róbmy swoje…", "Podróż do Buenos Aires" i "Noc Helvera". Placówka ma wznowić działalność 13 marca.

fot. mat. teatru

"Kochani Widzowie, z przykrością informujemy, że ze względu na potwierdzone przypadki zachorowań na COVID-19 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle zaplanowane na najbliższe dni" – poinformowała jedna z najpopularniejszych łódzkich scen.

Odwołane zostały, zaplanowane na obecny i przyszły tydzień, przedstawienia "Róbmy swoje…", "Podróż do Buenos Aires", "Noc Helvera" oraz premiera "Wojny na trzecim piętrze". Teatr zapewnił, że wszystkie bilety zakupione na odwołane spektakle zachowują ważność – można je przepisać na inny termin lub zwrócić.

Placówka ma wznowić działalność 13 marca.

"Nie poddajemy się! Nie zagramy wprawdzie +Róbmy swoje…+ ani +Podróży do Buenos Aires+, ale udało nam się dołożyć do marcowego repertuaru +Pamięć wody+, ustalić nowy termin pokazu +Nocy Helvera+ oraz… przesunąć wyczekiwaną przez wszystkich premierę "Wojny na trzecim piętrze". Sytuacja w Teatrze zmienia się bardzo dynamicznie – tym bardziej liczymy na Państwa wyrozumiałość i wierzymy, że już niedługo zobaczymy się ponownie!" – zaznaczono.

Spektakle "Pamięć wody" i "Nocy Helvera" zaplanowano na 13 i 14 marca, a premierę "Wojny na trzecim piętrze" na 18 marca.

Źródło:

PAP

Autor:

Bartłomiej Pawlak

Data:

04.03.2021

Wątki tematyczne