EN

9.06.2020, 12:33 Wersja do druku

Łódź. Warsztaty w Teatrze Nowym

fot. mat. teatru

Kolejne warsztaty w ramach Teatralnej (wy)Bawialni w sieci "Coś z niczego - budujemy teatr w domu - warsztaty online" poprowadzi 14 czerwca Maria Gudejko.

Podczas spotkania online dostarczymy Wam kilku nowych pomysłów na twórcze spędzanie czasu w domowym zaciszu. Wspólnie odkryjemy, że otaczające nas przedmioty mogą zupełnie zmienić swoje pierwotne przeznaczenie i stać się rekwizytami, inspiracją do stworzenia małych form teatralnych, a nawet zostać bohaterami sztuki teatralnej. Dowiecie się, że teatr można tworzyć wszędzie i tytułowe "nic" może stać się wszystkim. Granicą jest jedynie nasza wyobraźnia. Uczestników zajęć prosimy o przygotowanie 3 przedmiotów codziennego użytku - wybór należy do Was (przykład: wieszak, sznurówka, butelka wody mineralnej) kilku czystych kartek papieru, kilku chusteczek higienicznych oraz czegoś do pisania. Czas trwania warsztatów: 45 min.

Warsztaty bezpłatne. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: [email protected] Liczba uczestników: max 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących informacji: imię i nazwisko dziecka, wiek oraz numer telefonu do rodziców/opiekunów.

W każdą niedziele o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieciaki wraz z rodzicami i opiekunami przed ekrany! To na pewno będzie pożytecznie i kreatywnie spędzony czas przed komputerem. Oto co jeszcze czeka najmłodszych w wirtualnej (Wy)Bawialni:

21.06 godz. 16.00 - Logoteka - warsztaty logopedyczne online z elementami logorytmiki - prowadzi Aleksandra Posielężna. Warsztaty bezpłatne. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: [email protected] Liczba uczestników: max 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących informacji: imię i nazwisko dziecka, wiek oraz numer telefonu do rodziców/opiekunów.

28.06 - Potęga wyobraźni - warsztaty aktorskie prowadzi Kacper Gaduła - Zawratyński. Nagranie dostępne od godz. 16.00 na kanale YouTube Teatru Nowego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

14 czerwca godz. 16.00 - Coś z niczego - budujemy teatr w domu - warsztaty online prowadzi Maria Gudejko.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

09.06.2020

Wątki tematyczne