EN

22.06.2021, 16:43 Wersja do druku

Łódź. W Nowym "Edward drugi" - ostatnia prapremiera sezonu

proj. Przemysław Hajek / mat. teatru

25 czerwca (piątek) o godzinie 19:00/ KUP BILET/ na Dużej Scenie swoją prapremierę będzie miał spektakl „Edward drugi” w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza.

Będzie to ostatnia premiera przed wakacyjną przerwą. Spektakl zagramy także w sobotę 26 czerwca o godzinie 19:00/ KUP BILET/. Na scenie, w roli tytułowej, zobaczymy gościnnie Piotra Cyrwusa.

W obsadzie znaleźli się również Maja Barełkowska (gościnnie), Barbara Dembińska, Przemysław Dąbrowski, Michał Filipiak (gościnnie), Kacper Gaduła - Zawratyński (gościnnie), Gracjan Kielar, Tomasz Kubiatowicz, Adam Mortas i Sławomir Sulej.

Część zespołu aktorskiego przygotowała dla Państwa specjalne zaproszenia na spektakl.

Barbara Dembińska - ZOBACZ VIDEO
Sławomir Sulej - ZOBACZ VIDEO
Tomasz Kubiatowicz - ZOBACZ VIDEO
Piotr Cyrwus - ZOBACZ VIDEO

Dziękujemy za kolejny wspólny sezon
i zapraszamy ponownie od połowy września!

Sezon 2020/2021 właśnie dobiega końca. Był to drugi, niełatwy, sezon teatralny, podczas którego zmuszeni byliśmy robić przerwy od spotkań z Państwem. Jednak udało nam się zagrać kilka doskonale Państwu znanych spektakli, a końcówka sezonu zaowocowała trzema nowymi prapremierami - „Kto nie ma nic, ten może wszystko” (reż. Olga Ciężkowska, Mira Mańka, Maciej Hanusek, Wojtek Rodak), „1968// biegnij, mała, biegnij" (reż. Remigiusz Brzyk) i „Edward drugi" (reż. Waldemar Śmigasiewicz). Był to sezon, który przyniósł kilka zmian - przede wszystkim na stanowisku dyrektora. Od lutego 2021 stanowisko to objęła Dorota Ignatjew. Pracowaliśmy także nad zmianą naszego wizerunku i tak w grudniu 2020 roku pokazaliśmy Państwu naszą stronę internetową (www.nowy.pl) w zupełnie nowej odsłonie, w 2021 nawiązaliśmy współpracę z graficzką - Olą Jasionowską, która będzie na stałe odpowiadała za oprawę graficzną naszych działań i wreszcie - powołaliśmy do życia projekt Nowy i Młodzi.

Dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez cały sezon, dziękujemy za Państwa wsparcie i za to, że tak chętnie i licznie nas odwiedzacie! Możemy zdradzić, że będziemy ciężko pracować w wakacje by móc zaskoczyć Państwa nowymi propozycjami na sezon 2021/2022. Co zobaczymy na początek? Zajrzyjcie do zakładki REPERTUAR na naszej stronie i zobaczcie co zagramy we wrześniu i październiku! Tymczasem życzymy Państwu udanych wakacji, dobrego odpoczynku i mówimy: do zobaczenia!

Źródło:

Materiał nadesłany