29.01.2021, 11:57 Wersja do druku

Łódź. Teatr Powszechny gra z WOŚP

Siema! Jak co roku Teatr Powszechny w Łodzi gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na 29. finał WOŚP ruszy 31 stycznia pod hasłem „Gramy z głową”. Teatr do licytacji przekazał cztery dwuosobowe zaproszenia, które będzie można wykorzystać do końca roku – wybierając dowolny tytuł i termin przedstawienia. Cały dochód z zaproszeń zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

fot. mat. teatru

Zaproszenia będzie można wykorzystać także na pokazy prapremierowe spektakli, które przygotowuje Teatr Powszechny w Łodzi. W 2021 roku przed nami między innymi kolejna część przygód pomocy domowej Nadii – komedia „Dobra zmiana” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego.

Teatr zaprezentuje także prapremierę „Boga” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego. W spektaklu jeden z najbardziej charakterystycznych piosenkarzy znajdzie się w sercu popkulturowego kolażu, którego ramy tworzą barwne, międzynarodowe trasy koncertowe, blichtr gwiazdorskich kaprysów i sława światowego formatu.
W 2021 roku odbędzie się również prapremiera „Tańczącego z gwiazdami” w reżyserii Michała Walczaka – spektakl inspirowany barwną i kontrowersyjną postacią łódzkiego dziennikarza Bohdana Gadomskiego.
Zaproszenia można już licytować na Allegro.pl. Linki do wszystkich aukcji znajdują się na stronie internetowej Teatru Powszechnego w Łodzi: powszechny.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Data:

29.01.2021

Wątki tematyczne