EN

20.05.2021, 12:21 Wersja do druku

Łódź. „Pomoc domowa radzi” - dziś premiera dziesiątego odcinka

Co w czasie pandemii dało Nadii najwięcej satysfakcji? Jakie pozytywy dostrzega we wspólnych działaniach ze swoimi przyjaciółmi – Olgą, Robertem, Julią, Czarkiem i Agnieszką? Czy rzeczywiście czeka nas czwarta fala i czy jest się czego obawiać w kwestii szczepień? Kogo bohaterowie serialu nazywają „Małą Wikipedią” i jak przygotować wiosenną szczawiową w wersji wege?

fot. mat. teatru

Dzisiaj premiera dziesiątego odcinka drugiego sezonu „Pomoc domowa radzi”. Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza o 18:00 na swój kanał na YouTube!

Link do dziesiątego odcinka na YouTube: https://youtu.be/jE--HglZb8c

***

„Pomoc domowa radzi” to pierwszy internetowy serial teatralny, który był odpowiedzią na czas pandemii i zamknięcia scen teatralnych w całej Polsce. Pierwszy sezon był emitowany na YouTubie oraz na antenie Telewizji TOYA (Głównego Patrona Medialnego) od marca do października 2020. W sumie każdy spośród ponad 30 odcinków z Nadią w roli głównej obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób.

„Pomoc domowa radzi”
Opieka artystyczna: Ewa Pilawska
Dźwięk, muzyka: Bartek Adamiak
Operator kamery, montaż: Rafał Czekajewski
W dziesiątym odcinku drugiego sezonu wystąpią: Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Paulina Nadel, Jakub Kotyński, Jakub Kryształ, Arkadiusz Wójcik

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne