23.06.2021, 10:51 Wersja do druku

Łódź. Dyplomowy „Wieczór Młodych Choreografów” studentów Alexandra Azarkevitcha

23 czerwca o godzinie 16.30 na Scenie PATIO AHE odbędzie się Wieczór Młodych Choreografów – prezentacja 19 dyplomowych choreografii studentów III roku specjalności tancerz-choreograf na kierunku taniec Wydziału Artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej przygotowanych pod opieką artystyczną dziekana kierunku taniec dr. Alexandra Azarkevitcha, prof. AHE.

fot. mat. organizatora

Dyplomowe choreografie:

MANTRA SNU

muzyka: Fatal Rain

choreografia: Daria Tokar

tańczą: Daria Tokar, Iryna Polishchuk, Liubov Matiko, Polina Shnyptieva

ZAKLĘCIE

muzyka: ILLARIA, Fabrizio Paterlini, Teatr pieśni „Dzherela”

choreografia: Svitlana Kozlovska, Diana Litvin

tańczą: Svitlana Moskaliuk, Mykyta Poperechnyi

TAŃCZĄCY NAD SUFITEM

muzyka: Nico Moreno

choreografia: Anna Petrenko

tańczy: Anna Petrenko

ZAPOMNIENIE

muzyka: Trentemøller

choreografia: Iryna Polishchuk

tańczą: Monika Godek, Julia Stąsiek, Sabina Safiulova

THE BLACK SUMMER

muzyka: Raime, Kangding Ray, Ben Frost

choreografia: Dominika Blezień, Julia Bernacka, Sara Brodowska

tańczą: Dominika Blezień, Sara Brodowska, Julia Bernacka, Jagoda Wasilewska

ZULU

muzyka: Maksymilian Steczek

choreografia: Maria Wasilewska

tańczą: Julia Stąsiek, Julia Gawryluk, Sabina Safiulova, Tomasz Ryś

KOBIETA NR4

muzyka: Amalgamation Choir

choreografia: Olena Kozohladiuk

tańczą: Diana Chakava

PO-RÓŻNEMU PODOBNE

muzyka: LuQus

choreografia: Anna Gruntkivska, Liubov Matiko

tańczą: Daria Tokar, Anna Gruntkivska, Liubov Matiko

TIKOLOSHE

muzyka: Rey&Kjavik, Thylacine

choreografia: Natalia Mrozińska, Wiktoria Skowrońska

tańczą: Liubov Chyrko, Anhelina Stronska, Karolia Bielska

THAT TIME OF THE MONTH

muzyka: Bonga & Camélia Jordana, Corpo-Mente

choreografia: Julia Radziszewska

tańczy: Julia Radziszewska

CZARNA ERA

muzyka: Peter Gundry

choreografia: Diana Chakava

tańczą: Anna Cieślak, Weronika Mleczko

WEJŚCIE OBOK

choreografia: Katarzyna Najder

tańczą: Justyna Kłąb, Anna Semikoz, Olena Dutchak, Aleksandra Janoska

O STWORZENIU, KTÓRE ŻYWIŁO SIĘ KAJZERKAMI

muzyka: Luc Ferrari

choreografia: Szymon Kaliciński

tańczą: Julia Radziszewska, Jagoda Wasilewska, KatarzynaNajder

SHOWDOWN

muzyka: Andrzej Konieczny, Kacper Krupa, Fryderyk Szulgit, Paweł Stachowiak

choreografia: Zuzanna Kopeć

tańczy: Julia Stąsiek

WYZNANIA

muzyka: Divna Ljubojević

choreografia: Daria Pigłowska

tańczą: Kamila Zimnowoda, Solomiia Buzhenko

TENEGA

muzyka: Modest Musorgski

choreografia: Magdalena Lenio, Varvara Tupytska

tańczą: Anna Cieślak, Monika Godek

RED MESS

muzyka: Vessel

choreografia: Jagoda Wasilewska

tańczą: Julia Radziszewska, Szymon Kaliciński, Jagoda Wasilewska

PAS DE RÉALITÉ

muzyka: Alva Noto

choreografia: Mariia Liashenko

tańczą: Liubov Chyrko, Alena Tapyryk, Ulyana Medusheuskaya

MIESZKAJCIE ZE SOBĄ PRZED ŚLUBEM

muzyka: Pimøn Lekler

choreografia i taniec: Oliwia Teodorczyk i Filip Konarkowski

fot. Alexandr Azarkevitch

Źródło:

Materiał nadesłany

Data:

23.06.2021