EN

11.12.2020, 13:56 Wersja do druku

Legnica. Serial teatralny Magdy Drab "5.0" wkrótce na platformie Wirtualna Modrzejewska

19 grudnia na platformie wirtualnamodrzejewska.pl odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu teatralnego Magdy Drab "5.0", w reżyserii Piotra Ratajczaka, transmitowanego na żywo ze Sceny Gadzickiego.

fot. mat. teatru

Przyszłość jeszcze nigdy nie była tak wielką niewiadomą jak dziś. O czym można marzyć, jakie można mieć plany, kiedy świat zmienia się w tak szalonym tempie i nic już nie jest pewne? Serial Pięć jest fantazją na temat naszego świata za dwadzieścia lat i bada go w pięciu sferach: eksploracji kosmosu i odwiecznego pragnienia ekspansji, polityki ludnościowej wobec zmniejszających się zasobów planety, emocjonalności – tej złej, wymykającej się normom cywilizowanego świata, miłości oraz relacji ze sztuczną inteligencją i wreszcie dzieci, które są uosobieniem przyszłości - o tym, jakie będą, kim dla nas będą i czy jeszcze będą mogły marzyć. Każdy z pięciu odcinków  to inni bohaterowie i inna problematyka. Kluczem do określania tematów była ludzka dłoń – pierwszy podpis, piętno, które odciskamy na planecie, jedno z podstawowych narzędzi komunikacji.

Już niebawem (19 grudnia o godz. 19.00) premiera „5.0” – transmitowanego na żywo ze Sceny Gadzickiego I odcinka serialu teatralnego Magdy Drab, jednej z najzdolniejszych polskich dramatopisarek, w reżyserii Piotra Ratajczaka. Możecie zostać widzami tego wydarzenia, kupując bilet za 20 zł poprzez wpłatę na konto Teatru Modrzejewskiej w Legnicy: SANTANDER BANK POLSKA S.A. 49 1090 2066 0000 0001 1617 6396

W tytule przelewu  prosimy podać adres mailowy, na który wyślemy kod dostępu do spektaklu. Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne