EN

3.04.2023, 07:52 Wersja do druku

Kraków. ZASP zaprasza na cykl koncertów „Rozwinąć skrzydła pod okiem Mistrza”

Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów  w ramach projektu Związku Artystów Scen Polskich (ZASP). Cykl pn. „Rozwinąć skrzydła pod okiem Mistrza”, to niecodzienna możliwość posłuchania na jednej scenie zarówno ucznia jak i pedagoga, w …. równorzędnych rolach.

Koncerty odbędą się na Scenie Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury w dniach: 17 i 24 kwietnia 2023 r. oraz 15 maja 2023 r. Wstęp bezpłatny.

Idea koncertów to wprowadzenie nowej jakości kształcenia poprzez możliwość wykonywania profesjonalnych koncertów przez osoby uczące się. W ten sposób oswoimy tremę i nauczymy się panować nad głosem w warunkach „publicznych” – mówi pomysłodawczyni projektu prof. dr hab. Małgorzata Ratajczak. Będzie to okazja by na jednej scenie zobaczyć i posłuchać zarówno profesjonalnego artystę jak i ucznia, który dopiero rozpoczyna swoją wędrówkę artystyczną. Na scenie zobaczymy wybitne jednostki o sławie zarówno ogólnopolskiej jak i międzynarodowej: prof. dr hab. Małgorzata Ratajczak, prof. dr hab. Jackiem Ozimkowskim, prof. dr hab. Janusz Ratajczak, dr Emilią Bernacką - Głowalą.

Źródło:

Materiał nadesłany