EN

3.12.2020, 10:50 Wersja do druku

Kraków. Wydawnictwo Literackie rusza z akcją „Książki zbliżają”. Oficynę wspomaga Tomasz Schimscheiner

„Książki zbliżają"– to hasło najnowszej kampanii Wydawnictwa Literackiego, której celem jest zachęcenie do kupowania książek na świąteczne prezenty. Bierze w niej ceniony krakowski aktor - Tomasz Schimscheiner.

Wszystko wskazuje, że święta w tym roku będą wyjątkowe. Trwająca pandemia sprawia, że wielu z nas zrezygnuje z rodzinnych wyjazdów i spotkań. Izolacja i dystansowanie stały się nieodzownymi elementami naszej codzienności. Wydawnictwo Literackie zachęca jednak, aby mimo sanitarnych obostrzeń zachować ważną tradycję wręczania sobie książek jako świątecznych prezentów.

Na profilach w mediach społecznościowych prowadzonych przez krakowską oficynę można oglądać specjalny świąteczny film z Tomaszem Schimscheinerem i pracownikami wydawnictwa w rolach głównych, a na stronie www.literackieswieta.pl miłośnicy książek znajdą bestsellery wydawnictwa w specjalnych cenach.

Krakowski aktor wystąpił w świątecznym filmie WL po raz pierwszy 2 lata temu – wtedy zabawny trailer pokazywał, jak książki pod choinką mogą wpłynąć na świąteczną atmosferę. Hasłem były słowa „Książki rozjaśniają”. W nowym filmie punktem wyjścia jest izolacja i samotność, które można przełamać, wysyłając do swoich bliskich książkowe prezenty.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kraków. Wydawnictwo Literackie rusza z akcją „Książki zbliżają”. Oficynę wspomaga aktor Tomasz Schimscheiner

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

Paweł Gzyl