EN

23.07.2020, 11:18 Wersja do druku

Kraków. Warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży „Kraków tańczy pod Wawelem”

Taneczna podróż po trzech różnych krajach Europy – tak będą wyglądały warsztaty taneczne przeznaczone dla dzieci i młodzieży, które odbędą się dniach 28-30 lipca 2020 roku, w ramach 21. Festiwalu Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. Przez trzy dni na stadionie, na Placu na Groblach w Krakowie, wraz z najmłodszymi zwiedzać będziemy Europę poznając jej muzykę i taniec. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się tańców greckich, francuskich i hiszpańskich.

Organizatorzy – Balet Cracovia Danza – zapraszają wszystkie dzieci i młodzież, niezależnie od tanecznego doświadczenia. Warsztaty, które rozpoczynać się będą o godz. 10.30, poprowadzą tancerze Baletu Cracovia Danza: Nikoleta Giankaki, Marta Baranowska, Dariusz Brojek.

Wstęp jest wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez Internet. Szczegóły na stronie www.cracoviadanza.pl/festiwal.

Warsztaty taneczne KRAKÓW TAŃCZY POD WAWELEM przeznaczone dla dzieci i młodzieży, to propozycja dla wszystkich dzieci i młodzieży, które wakacje – z różnych powodów, także pandemii – spędzają w mieście.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy plan warsztatów KRAKÓW TAŃCZY POD WAWELEM:

miejsce: stadion na Placu na Groblach
godzina rozpoczęcia: 10.30
godzina zakończenia: 12.00

28.07 – dawne tańce greckie, prowadzenie Nikoleta Giankaki
29.07 – dawne tance francuskie, prowadzenie Marta Baranowska
30.07 – dawne tańce hiszpańskie, prowadzenie Dariusz Brojek

* w związku z różnymi warunkami pogodowymi organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminu warsztatów

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne