EN

12.09.2020, 13:37 Wersja do druku

Kraków. W Bagateli "Szalone nożyczki" dla medyków

fot. Mat. teatru

Na deskach Bagateli po raz 900. zagrany zostanie spektakl "Szalone nożyczki". Tym razem, na inaugurację sezonu 2020/2021 Teatr Bagatela 12 września wystawi dwukrotnie spektakl dla bardzo wyjątkowej publiczności.

„Szalone nożyczki” zostaną zagrane – z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii – dla osób, które z poświęceniem w tym niezwykłym dla wszystkich czasie pracują, chroniąc nasze zdrowie oraz dbając o bezpieczeństwo.

Z inicjatywy nowej dyrekcji Bagateli, Andrzeja Wyrobca i Krzysztofa Materny, zaproszenia na pokazy otrzymali pracownicy krakowskich szpitali i służb mundurowych. Tak więc widzami będą: małopolscy policjanci, strażnicy miejscy, personel krakowskiego pogotowia ratunkowego oraz Szpitala Uniwersyteckiego i Szpitala im. Stefana Żeromskiego.

„Szalone nożyczki”, które w przyszłym tygodniu będą w Bagateli zagrane już po raz 900., to interaktywna komedia kryminalna osadzona w krakowskich realiach. Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, twórcy spektaklu zaktualizowali jego pewne fragmenty.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Wyjątkowy spektakl dla wyjątkowych widzów. W Bagateli "Szalone nożyczki" dla medyków

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Wątki tematyczne