EN

6.04.2022, 12:22 Wersja do druku

Kraków. Romans, miłość, a może skandal? Wkrótce premiera w Teatrze Variete

Krakowski Teatr Variete zaprasza na nowe show „VARIETE’s Great Revue”. To wybuchowa mieszanka miłości, tańca, sławy, muzyki na żywo i akrobacji. W dodatku ukazana we współczesnym świecie.

– Tym razem nasza scena zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy – czytamy w opisie spektaklu.

Premiera „VARIETE’s Great Revue” już 23 i 24 kwietnia. Co tym razem widzowie zobaczą na deskach krakowskiego Teatru Variete?

Miłość, taniec, romans i... skandal?

Przybycie wielkiej Diwy zupełnie odmieni dotychczasowy rytm życia hotelu. Tylko widzowie będą mogli zobaczyć, co wydarzy się za zamkniętymi drzwiami pokoi. Z pewnością czeka na nich spora dawka tańca, muzyki na żywo i akrobacji. Oczywiście nie zabraknie także wątku miłosnego. Czy wybuchnie skandal?

Pomysłodawcami i współautorami scenariusza są Krzysztof Tyszko oraz Ewelina Adamska-Porczyk. Za muzyczne aranżacje odpowiada zaś Mariusz Obijalski, a dodatkowych wrażeń dostarczy widzom orkiestra grająca na żywo pod kierownictwem muzycznym Ignacego Matuszewskiego.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Romans, miłość, a może skandal? Premiera w Teatrze Variete

Źródło:

Love Kraków.pl

Link do źródła

Autor:

Ewelina Bajorek-Dziuban

Data publikacji oryginału:

05.04.2022