EN

17.12.2021, 11:26 Wersja do druku

Kraków. „Pretty Woman – The Musical” 31 grudnia w Teatrze Variete

Sylwestrowa noc w Hollywood? W Krakowskim Teatrze VARIETE to możliwe! 31 grudnia zapraszamy na Hollywoodzką Aleję Gwiazd. Przywitajcie nowy rok wspólnie z Vivian Ward i Edwardem Lewisem!

„Pretty Woman – The Musical” – współczesna bajka o kopciuszku i uwielbiana na całym świecie kultowa komedia romantyczna, tym razem na scenie teatralnej i w broadwayowskim stylu, bawi i wzrusza widzów. Prostytutka Vivian Ward zostaje zatrudniona przez biznesmena Edwarda Lewisa na tydzień jako reprezentacyjna dama do towarzystwa. Czy świadczącą usługi przy Alei Gwiazd Vivian i Edwarda, zapracowanego miliardera zjawiającego się w Los Angeles w interesach i przyzwyczajonego do życia w luksusie, połączy coś więcej niż przelotna „zawodowa” relacja?

Bilety do nabycia w kasie Teatru lub on-line na stronie internetowej www.teatrvariete.pl. W cenę biletu na spektakl o godz. 21:00 wliczona jest lampka szampana.

Spektakl przeznaczony dla widzów od 16 roku życia. Do zobaczenia w Hollywood!

Na spektakle sylwestrowe zapraszamy o godzinie 17:00 oraz 21:00. W cenę biletu na drugi spektakl wliczona jest lampka szampana.

Bilety dostępne na stronie internetowej www.teatrvariete.pl oraz w kasie Teatru przy ul. Grzegórzeckiej 71.


Źródło:

Materiał nadesłany