EN
25.02.2022, 11:04 Wersja do druku

Kraków. Nowe spektakle studentów AST

Inne aktualności

„Cześć… Jestem Sara” na podstawie utworów z książki pt.: „Królestwo wszechwanny. Proza, skecze, piosenki, poezja” Hanocha Levina oraz „Dyplom z miłości” to nowe spektakle dyplomowe studentów krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

„Żyjemy czekając ciągle na coś lub kogoś, na to co będzie. Kiedy zostajemy na chwilę sami, wraca przeszłość: wszystkie niezałatwione sprawy, od których chcielibyśmy się uwolnić. Czy zostawiając za sobą wspomnienia, kompleksy, strachy, klęski, nadzieje i miłości nadal będziemy sobą? Staniemy się wolni, czy puści?” - tak zapowiadają swój dyplomy spektakl „Cześć… jestem Sara” studenci IV r. Wydziału Aktorskiego AST w Krakowie.

Sara schodzi do swojego wnętrza, skąpanego w groteskowym klimacie tekstów Hanocha Levina, żeby spróbować znaleźć odpowiedź na te pytania.

Na przedstawienie składają się utwory z książki „Królestwo wszechwanny. Proza, skecze, piosenki, poezja” Hanocha Levina. Spektakl wyreżyserował Tomasz Wysocki. Na scenie: Krzysztof Ciemierz, Maciej Karczewski, Piotr Kulesza, Kacper Młynarkiewicz, Fryderyka Molenda, Oskar Rybaczek, Alicja Semrał i Martyna Solska.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

„Dyplom z miłości” i „Cześć… Jestem Sara”. Nowe spektakle studentów AST w Krakowie

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

Anna Piątkowska

Data publikacji oryginału:

23.02.2022