EN
18.01.2022, 08:51 Wersja do druku

Kraków. Kino, teatr, wystawy. Czy zdrożeją bilety?

Inne aktualności

Czy galopujące ceny dotkną także kulturę? Sprawdziliśmy, czy krakowianie zapłacą więcej, wybierając się do kina, teatru czy na wystawę. Gdzie będzie drożej i o ile, a gdzie ceny pozostaną bez zmian?

Choć rosnące koszty dają się we znaki także instytucjom kultury, ceny biletów do kin, teatrów czy muzeów w najbliższym czasie pozostaną w większości bez zmian. Jeśli wzrosną, to niewiele. ="#utm_medium=alz&utm_source=gazetakrakowska.pl&utm_campaign=artykul">

- Zwiększenie cen energii, inflacja, przyrost kosztów dotyka wszystkich - zarówno pracowników, widzów, instytucje, jak również potencjalnych sponsorów. W danym momencie nie planujemy zwiększenia cen biletów, natomiast intensywnie szukamy oszczędności w różnych obszarach funkcjonowania teatru. W trudnych czasach liczymy na wsparcie naszego organizatora – mówi Waldemar Raźniak, dyrektor Starego Teatru.

- Póki co, ceny mamy takie, jak zostały ustalone na początku sezonu, chcemy je utrzymać. Mamy nadzieję, że się uda - informuje Teatr im. Słowackiego.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kino, teatr, wystawy. Czy zdrożeją bilety? Sprawdziliśmy

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Wątki tematyczne