EN

17.12.2021, 10:18 Wersja do druku

Kraków. Boscy mistrzowie ponownie na Play Kraków

Spotkania z najważniejszymi ludźmi gór i premiery filmowe Krakowskiego Festiwalu Górskiego, dokumenty Krakowskiego Festiwalu Filmowego, najciekawsze koncerty Unsoundu, spektakle Boskiej Komedii. I to wszystko w jednym miejscu - na PLAY KRAKÓW! Wystarczy włączyć komputer i zalogować się na krakowskiej platformie, a potem oglądać co i kiedy chcemy.

Kiedy kultura przeniosła się do sieci, Kraków założył własnego Netflixa. Nie ma w tym żadnego nadużycia, ba – krakowska platforma jest jeszcze bardziej różnorodna! Na PLAY KRAKÓW można obejrzeć spektakle, koncerty, relacje z festiwali, spotkania z artystami, pisarzami, filmowcami, dokumenty, bajki, a nawet wystawy. – PLAY KRAKÓW zbudował markę krakowskiej kultury i nauczył nas, jak być konkurencyjnym na tle innych platform. Użytkownicy platformy mogą na przykład profilować swoją ścieżkę osobistą. Jako zalogowany odbiorca regularnie otrzymuję powiadomienia dotyczące przygotowanych dla mnie spektakli, filmów czy koncertów.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Zima z krakowskim Netflixem. PLAY KRAKÓW zaprasza do oglądania!

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kraków” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne